نمایشگاه بین المللی قطعات ، لوازم و مجموعه های خودرو
افتتاح خط تولید فریم داشبورد دنا
بازدید حجت الاسلام و المسلمین آقای مختاری امام جمعه محترم شهرستان ساوجبلاغ از توانمندیهای شرکت صنایع ماشین ابزار ایران خودرو
افتتاح خط تولید فریم 405
 

 به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز  تفاهم‌نامه همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با شرکت صنایع ماشین‌ابزار ایران‌خودرو باهدف اشتغال ایثارگران صبح امروز 14 تیرماه با حضور سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز و مهندس شاهین فر مدیرعامل و عضو هیئت‌مدیره شرکت صنایع ماشین‌ابزار ایران‌خودرو به امضاء رسید.
سلیمان رستمیان با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران  بر لزوم توجه ویژه به اشتغال ایثارگران تأکید کرد و گفت: راهبرد بنیاد امروز با توجه به محدودیت‌های استخدام ایثارگران در دستگاه‌های اجرایی و جذب این عزیزان از طریق آزمون‌های استخدامی، خوداشتغالی، کارآفرینی و استخدام ایثارگران در بخش خصوصی است تا بتوانیم بخش عمده‌ای از ایثارگران جویای شغل را مشغول به‌کار کنیم.
وی عمده جامعه هدف بنیاد را نیروهای متخصص، متعهد، توانمند و فارغ‌التحصیل از دانشگاه‌های معتبر دانست و افزود: امروز بیش از 2 هزار و هفتصد نفر از یادگاران شهدا و ایثارگران استان البرز در پست‌های مدیریتی در حال خدمت به مردم هستند که این برای ما و کشور یک افتخار است. یادگاران شهدا و ایثارگران پس از گذر مشکلات بسیاری در زندگی مسیر موفقیت را پشت سر گذاشته و امروز ادامه‌دهنده راه پدران خود هستند و برای کشور افتخارآفرینی می‌کنند. آینده کشور به‌دستان جوانان متخصص و باایمان است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در ادامه تصریح کرد: ما امروز با یک هجمه‌ای از فارغ‌التحصیلان جویای شغل و یک موج نگرانی از طرف خانواده‌های ایثارگران مواجه هستیم که نگران آینده فرزندان خود هستند و ما امروز به‌عنوان خادم ایثارگران و به‌عنوان یک تکلیف تلاش می‌کنیم تا مشکلات ایثارگران در بحث اشتغال را به حداقل برسانیم.
رستمیان افزود: سعی بنیاد بر این است تا نیروهای آموزش‌دیده و متخصص که از قبل مشاوره و آموزش‌های لازم را دیده‌اند را معرفی کند و همه‌جوره نیز حامی این عزیزان است.
مهندس شاهین فر نیز در ادامه با تأکید بر اینکه ما به عنوان بخش کوچکی از جامعه تمام تلاش خود را برای اشتغال ایثارگران بکار خواهیم بست گفت: ما امروز نسبت به ایثارگران به‌عنوان ارزش‌های انقلاب مسئولیم و تمام سعی و تلاش خود برای اشتغال این عزیزان بکار خواهیم بست.

مشتریان ما

BahmanDisel.JPGEAE.pngICI.pngIKAP-_logo.pngIKh-Khorasan.pngISEICO.pngItrak.pngMcpLogo.pngMehvarsazan.JPGPINGYUAN.jpgPishgamanSanayeAsia.pngPishroDaghigh.pngSaipa11.pngazin.pngikco.pngiki.pngirankave.pngpress.pngsapcoF.giftam.png

تماس با ما

آدرس
کيلومتر 8 اتوبان کرج - قزوين ، بلوار سوپا 
 تلفن 6 - 34766943- 026
فکس 34766947- 026
ایمیل
Info@ikmt.co.ir
 
Ikmtmail@gmail.com